piątek, 19 listopada 2010

Naturalna Pewność Siebie - wyniki konkursu

4 listopada ogłosiłem konkurs, w którym do wygrania był udział w jednodniowym szkoleniu "Naturalna Pewność Siebie." Wystarczyło tylko odpowiedzieć na jedno pytanie: 

Czy w szkoleniu "Naturalna Pewność Siebie" powinny wziąć udział kobiety?

Zwycięzcą został Santo, któremu serdecznie gratuluję. Jego komentarz możesz przeczytać w poprzedniej notce.  

A w następnym konkursie, który ogłoszę już wkrótce, do wygrania będzie bezpłatny udział w pełnym, trzydniowym szkoleniu  Uwodzenie Kobiet.  Wartość tej nagrody to 1699 zł. 

W konkursie będą mogli wziąć udział wyłącznie panowie, zapisani na bezpłatnego newslettera Geniusz Uwodzenia. Jeśli jeszcze nie jesteś zapisany, kliknij niżej i zapisz się teraz. 

Geniusz Uwodzenia - Bezpłatny Newsletter.

dodajdo.com

1 komentarz:

Jarosław Michalski pisze...


Bycie sobą to podstawa, niezależnie od tego czy jesteś pewny siebie, nieśmiały, towarzyski czy też nie, kobieta chce poznać prawdziwego Ciebie, chociaż nie od razu, najpierw musisz ją zainteresować swoją osobą, a jeśli to Ci się uda to wtedy ciesz się jej towarzystwem, ciesz się nią i wspólnymi chwilami, które razem spędzacie. A mi osobiście co pomaga? Może głupio się przyznać ale stosuję feromony (z pherowin.pl) choć sam nie wierzyłem z początku w ich moc to przekonałem się że naprawdę potrafią zdziałać cuda. Dzięki ich używaniu znalazłem dziewczynę, która jest ładna i pasuje mi jej charakter.