czwartek, 4 listopada 2010

Naturalna Pewność Siebie

"Chcę mieć więcej pewności siebie", "Brakuje mi pewności siebie" to najczęstsze stwierdzenia, jakie słyszę w odpowiedzi na pytanie: Jak myślisz, czego przede wszystkim potrzebujesz, aby skutecznie uwodzić kobiety?

Niektórzy uważają, że pewność siebie zależy od wyglądu, wydaje im się, że gdyby byli wyżsi/niżsi/lepiej zbudowani/szczuplejsi mieliby więcej pewności siebie. W taką pułapkę myślenia bardzo często popadają również kobiety, które myślą, że gdy poprawią sobie biust, uwydatnią usta lub wykonają inną operację plastyczną, to nagle, w cudowny sposób staną się pewne siebie.

Pewność siebie nie zależy od wyglądu fizycznego! Nie mam żadnego wpływu na Twój wygląd fizyczny, w tym znaczeniu że nie mogę nagle sprawić abyś był wyższy czy niższy...  ale mogę mieć ogromny wpływ na to, jak Ty sam myślisz o sobie, jak  siebie oceniasz w oczach innych ludzi i jakie znaczenie nadajesz temu, co słyszysz od innych, a to są trzy z czterech składników naturalnej pewności siebie, która pozwala swobodnie nawiązywać kontakty z nieznajomymi ludźmi.

Co ciekawe, bardzo często naprawdę przystojni faceci, wysportowani, świetnie zbudowani, inteligentni, z dużą wiedzą ogólną, również uważają że brakuje im pewności siebie w kontaktach z pięknymi kobietami.

Naturalną pewność siebie można łatwo wypracować. Wiesz o tym, prawda? Podobnie do tego, jak nauczyłeś się w życiu różnych czynności, które wykonujesz teraz automatycznie, bez zastanawiania. Jak to jest, gdy piszesz, robisz sobie herbatę, odbierasz telefon? Czy zastanawiasz się jak się pisze a, T, ę czy jakąkolwiek inną literę? Nie. Robisz to automatycznie, bez zastanawiania ponieważ pisanie stało się Twoim nawykiem.

Naturalna pewność siebie również może stać się Twoim nawykiem. Myślowym.  Zanim zechcesz odpowiedzieć sobie na pewne pytanie, proszę Cię o absolutną szczerość, w stosunku do siebie samego:  Na ile, w skali od 1 do 10 oceniasz swoją pewność siebie? Szczególnie w kontaktach z pięknymi kobietami. Teraz.

Jeśli swoją pewność siebie oceniłeś na 6 lub niżej, uważam że potrzebujesz pomocy z zewnątrz, aby nauczyć się zdrowej, naturalnej pewności siebie. Nawiasem mówiąc, bardzo podobnie oceniają Cię inni ludzie, ponieważ odbierają takie informacje na Twój temat z Twojego umysłu.

W ramach projektu Geniusz Uwodzenia rozpoczynamy jednodniowe szkolenie, które pozwoli Ci w pełni przekonać się jak łatwo możesz stać się pewnym siebie!

W trakcie tego szkolenia:

- zmienisz lub podrasujesz osobiste przekonania na swój temat

- nauczysz się nadawać użyteczne znaczenie temu, co słyszysz od innych ludzi

- nauczysz się mieć wpływ na swój stan emocjonalny

- dowiesz się jak łatwo i szybko odpalać w sobie radosne, twórcze, pozytywne emocje za pomocą zapachu, czyli nauczysz się kotwiczyć siebie zapachem

- przekonasz się że nawiązywanie nowych kontaktów z nieznajomymi osobami jest łatwe i sprawia ogromną frajdę

- dostaniesz dwa łatwe do wykonania zadania terenowe, dzięki którym przekonasz się że ludzie lubią poznawać interesujących ludzi

- zrozumiesz co jest naprawdę ważne w pierwszym kontakcie z nieznajomą osobą

- dowiesz się czego jeszcze uczymy na szkoleniach uwodzenia.

Najbliższe szkolenie Naturalna Pewność Siebie odbędzie się w Szczecinie, 21 listopada w niedzielę. Rozpoczniemy około godz. 10.00 i szkolenie potrwa do godz. 17.00 Inwestycja jest śmiesznie niska w porównaniu z tym jak wiele zyskasz, bo jedyne 370 zł. Aby zarezerwować sobie miejsce w tym szkoleniu, napisz do mnie na adres: ruchmistrz@o2.pl

W mailu podaj swoje imię, nazwisko i nr telefonu do siebie. W odpowiedzi wyślę Ci nr konta, na które należy dokonać wpłaty i gdy ją zrobisz, potwierdzę Ci wpłynięcie przelewu sms-em. Na zgłoszenia oczekuję do 17 listopada, po tym dniu lista uczestników zostanie zamknięta. Dzień lub dwa przed szkoleniem dostaniesz wiadomość, gdzie dokładnie rozpoczynamy szkolenie.

UWAGA! Jedna osoba może wygrać udział w tym szkoleniu za darmo! Jak? Napisz ciekawy komentarz do tej notki, wyraź swoją opinię i ją uzasadnij: czy w jednodniowym szkoleniu Naturalna Pewność Siebie powinny wziąć udział kobiety?

Autor lub autorka najciekawszej opinii weźmie udział w najbliższym szkoleniu Naturalna Pewność Siebie absolutnie za darmo! Zwycięzcę ogłoszę w notce na tym blogu, 19 listopada. 

dodajdo.com

4 komentarze:

michal@piekielko.info pisze...

Tak! Kobiety powinny być obecne na szkoleniu gdyż to właśnie wobec nich mamy przełamać nasz strach i obawy przed rozpoczęciem znajomości. Jednak powinny one pojawić się po pewnym czasie aby atmosfera się nieco rozluźniła, gdyż podejrzewam, iż część mężczyzn mogłaby się poczuć skrępowana na samym początku i trudniej będzie im się przełamać. Inna sprawa, że trening na innym facecie to nie to samo co rozmowa z zupełnie inaczej reagującą i postrzegającą świat w odmienny sposób kobietą. Tworzymy w ten sposób swojego rodzaju "warunki bojowe" lub inaczej "poligon". :)
Swoją drogą - który z nas(facetów) nie lubię zawiesić oka na jakiejś uroczej dziewczynie? ;)

Anonimowy pisze...

Dziękuję za maila. Moim zdaniem kobiety powinny wziąć udział w części szkolenia. Dlaczego odpowiedź jest prosta. Im większy jest Twój autorytet tym łatwiej będzie Ci nauczać, Mystery pierwszą rzeczą jaką zrobił była demonstracja, Ross Jeffries miewa na swoich seminariach kobiety. Faceci zyskują energię przy kobietach, daje im to paliwo szczególnie jeśli ona jest do nich pozytywnie nastawiona. Jeżeli będzie widać, że ona sama jest tym zadziwiona, dobrze się bawi, przeżywa tym samym udowodnisz, że sam to umiesz i możesz ich tego nauczyć. Ludzie uczą się na podstawie reakcji innych ludzi. Myślę,że jeszcze lepszą drogą będzie pokazanie im,że Ty się z tym dobrze czujesz to dlaczego oni nie powinni, poza tym mnóstwo Twoich nieświadomych reakcji na pewno "zapamiętają" a raczej zakodują, będziesz wydawał się bardziej spójny. Jednak później... faceci zwykle grają przed kobietami jakąś rolę, nie chcą dawać DLV często się boją. Nie oczekuj, że przy kobiecie ktokolwiek się otworzy a myślę,że to spora część treningu "Naturalna Pewność Siebie". Idąc tym tokiem rozumowania nie można naprawić problemu o którym się nie wie. Poza tym pewnie część grupy będzie się starała imponować kobiecie i ich reakcje mogą się wymknąć z pod kontroli. Jestem potencjalnym zwycięzcą w tym konkursie dlatego, że jestem drugi ale proszę Cię żebyś mnie wykluczył z konkursu ponieważ teraz po prostu mnie nie stać żeby pojechać do Szczecina. Pomogłem Ci dlatego że Ty mi dzisiaj pomogłeś. Przemek

Santo pisze...

Mistrzruchu czy Ruchmistrz formułuje prowokacyjnie zapytanie: Czy w jednodniowym szkoleniu Naturalna Pewność Siebie powinny wziąć udział kobiety?
Powinny wziąć taki udział jako żywe tarcze w dwóch ćwiczeniach terenowych lub jako kobieta hostesa pomocna w prowadzeniu szkolenia. Ale wydaje mi się, iż swoje usługi kierujesz do tych którzy mają połamać swoje błędne blokady w kontaktach z babeczkami . A naturalna pewność siebie (nie jaka pawiana Alfa) jest jedną z podstawowych cech w skutecznym uwodzeniu. Zatem wiedza ta powinna być naturalną umiejęstnością męską a nie kobiecą.
Dopuszczam też do siebie taką myśl, że może są i takie kobiety którym brakuje również pewności w relacjach z facetami i im też należy pomóc ale chyba na innym szkoleniu dla dam ;)

leszek.f.b pisze...

„…Ma nadzieję, że w Actors Studio, któremu dyrektoruje Lee Strasberg, uda jej się poprawić warsztat i lepiej poznać siebie. Kiedy wślizguje się spóźniona na lekcje, ku zaskoczeniu innych studentów, nie przypomina gwiazdy z plakatów jej ostatniego filmu, które zdobią cały Manhattan. W wieku 29 lat jest nadal jak przerażona dziewczynka. Siada z tyłu. Tak, jakby chciała schować się przed światem. Jeśli chce o coś spytać, niepewnie wyciąga rękę…”

Zgadnijcie o kim mowa?

Tak to Marlin Monroe, światowy symbol seksu u szczytu kariery, tuż po premierze „Słomianego wdowca”.
Zdawałoby się, że osiągnąwszy praktycznie wszystko, powinna być wyluzowaną, mega pewną siebie osobą. Tymczasem niedługo przed śmiercią napisze: „Do diabła, powinnam nie żyć. Żeby w ogóle mnie nie było. Uciec stąd, uciec zewsząd, ale jak…”

Panowie, nie dajcie się Pawłowi podpuszczać. Nie ma żadnego znaczenia, czy będą na tym szkoleniu kobiety, czy nie… Otoczenie NIE jest istotne i tak wszystko macie w głowie. Na szczęście, myślenie i przekonania o sobie, można łatwo zmienić…i Mistrz Wam w tym pomoże. Jest w tym dobry. Wiem coś o tym.

Pozdrawiam
Leszek