piątek, 7 stycznia 2011

Geniusz Uwodzenia znowu działa!

mowa oczywiście o projekcie szkoleń dla mężczyzn pod tą nazwą, ponieważ działam cały czas. Pod koniec ubiegłego roku miało miejsce włamanie na stronę projektu Geniusz Uwodzenia, wskutek czego ktoś umieścił w mojej witrynie szkodliwy kod, który podszywał się pod stronę jakiegoś zagranicznego banku. I zaczął rozsyłać spam. Wyobraź sobie moje zdziwienie, gdy zaczęły przychodzić do mnie maile z mojego adresu e-mail. 


Wyjaśniłem całą sprawę z dostawcą hostingu, a przy okazji cała ta sytuacja wymusiła na mnie odświeżenie szaty graficznej projektu Geniusz Uwodzenia. Zapewne niektórzy z Was pamiętają pierwsze włamanie na mojego bloga, gdy jeszcze stał na platformie blog.pl 

Ale, jak mawiają, nie ma tego złego... Strona zyskała nową szatę graficzną, bardziej przyjazną dla użytkownika nawigację i myślę że spodoba się wszystkim zainteresowanym tematem profesjonalnego uwodzenia kobiet. 

Zapraszam do odwiedzin i komentowania aktualności. Jeśli jesteś kobietą, proszę, rzuć okiem na szkolenie jednodniowe, być może jest to coś w sam raz dla Ciebie.

dodajdo.com

5 komentarzy:

luki pisze...

Heh kto wie może i u mnie jest włam ;) Co do szaty to taka... ciemna troszkę. Nie dałoby się nieco rozjaśnić?

luki pisze...

Hmm... chodziło mi o szatę raczej bloga. Coś mi się dziś miesza ;)

Szukam dziewczyny pisze...

Mnie tam się szata graficzna podoba, lubię ciemne barwy :D

bealpha pisze...

Nam się podoba, choć nazwa domeny jest może mało subtelna.:))

Anonimowy pisze...

Szkolenia nie są juz prowadzone?