piątek, 21 maja 2010

Oto najlepsza pora dnia na seks

Zobacz, jakie korzyści z tego płyną...

O tym, że seks jest zdrowy nie należy już nikogo przekonywać. Okazuje się jednak, że ważna jest również pora dnia, w której się go uprawia. Z badań wynika, że najlepiej kochać się o poranku - informuje examiner.com.

Naukowcy z Uniwersytetu Harvarda odkryli, że ludzie, którzy rozpoczynają dzień od seksu są zdrowsi i bardziej szczęśliwi. Dlaczego?

Lepszy nastrój zapewnia im oksytocyna, hormon szczęścia , którego poziom wzrasta w naszym organizmie podczas stosunku. Dzięki niemu stajemy się mniej drażliwi, bardziej wyrozumiali, zadowoleni z życia.

Podczas seksu wzrasta również w naszym organizmie poziom immunoglobuliny A, która chroni nasz organizm przed zakażeniem. Mamy więc o wiele mniejszą szansę na złapanie kataru lub grypy w drodze do pracy.

Nie ma też co ukrywać, że właśnie pierwsze trzy godziny po przebudzeniu to najlepszy moment na seks dla mężczyzny. To wówczas poziom testosteronu jest najwyższy.

źródło: sfora.pl

dodajdo.com

2 komentarze:

Naga jak słowo "kocham" wyrzeczone w ciżbę. pisze...

Jak wiadomo nic co ludzkie nie jest nam obce. Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

SEKS. NISKIE węglowodany; jako AFRODYZJAKI to tak !!
BH.601.
MOTTO: Seks, to: biologiczna ENERGIA.

WIKIPEDIA.
W znaczeniu ogólnym seks (łac. sexus płeć) oznacza całość życia erotycznego człowieka, w znaczeniu węższym zachowania seksualne, a potocznie stosunek płciowy. Z tym tematem związana jest kategoria: Zachowania seksualne. Oprócz pełnych stosunków płciowych, ludzi (a także niektóre gatunki zwierząt) cechuje też wiele innych zachowań seksualnych. Zaliczają się do nich flirtowanie, uwodzenie (czyli zachowania i działania mające na celu zainteresowanie sobą potencjalnego partnera seksualnego), petting (czyli pieszczenie narządów płciowych lub innych stref erogennych partnera, które może doprowadzić do orgazmu, ale z wyłączeniem immisji członka do pochwy), masturbacja _ autoerotyzm (czyli doprowadzanie się do orgazmu bez fizycznej aktywności innej osoby). Zachowania seksualne mogą zachodzić przy kontakcie dwóch osób płci przeciwnej (zob. heteroseksualizm) lub tej samej (zob. homoseksualizm), a także większej liczby osób (seks grupowy).

IRL KRAKÓW.
Kumulację naturalnej energii seksualnej UZYSKUJEMY zwiększając znacznie spożycie tzw. __GLUKOZY naturalnej.
Nasz organizm odzyskuje tj. pozyskuje tę energię z: RYŻU, z wszystkich KASZ, z warzyw STRĄCZKOWYCH, a więc z fasoli, grochu oraz z soczewicy, również ze wszystkich OWOCÓW i pozostałych warzyw. Największą jednak KONCENTRACJĘ uzyskujemy w strukturze żywieniowej jaką stanowią: __CHLEB typu KR-IRL, __Chleb na OSTEOPOROZĘ, oraz tzw. __Chleb na OTYŁOŚĆ. Przygotowanie takich produktów realizuje się poprzez gotowanie, a następnie pieczenie. To tworzy bezsprzecznie produkt silnie energetyczny Tzw. koncentrat glukozowy !! Wobec tego w seksie powinien być produktem jednoznacznie ZALECANYm. Odnośnie konsumpcji to ostanie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego.

PUENTA.
SEKS; z energetycznymi tzw. __NISKIMI węglowodanami, to tak !!

Nieprawdy biologiczne oraz puste frazesy o RYŻU, KASZY i nie tylko o RYŻU, rozpowszechniają jedynie SPECE od tzw. Indeksu Glikemicznego, a to dlatego, że nic nie badali, nie znają glukometru, również nie czytali książek ze szkoły podstawowej (biologia 4 klasa) czyli plotą i plotą, wydając książę za książką o tym Indeksie Glikemicznym. Kłamią. OMIŃ !!
Gołym okiem widać, że Ci SPECJALIŚCI od IG, cynicznie i bezczelnie potwierdzają Nieprawdy BIOLOGICZNE, które sami głoszą OŚMIESZAJĄC się przy tym skutecznie.

Przecież do Nich nie możesz zadzwonić, bo nie ma gdzie. Nie masz kogo zapytać, o te wpisy w Internecie, dziesiątki sprzecznych ze sobą tabel, dlaczego ? To proste uciekają przed prawdą bo mówią kłamstwa, piszą oszczerstwa i Ich nigdzie nie ma; jednak PROKURATURA zna IP komputerów. Do krakowskiego IRL KRAKÓW, zawsze możesz zadzwonić bo są to żywi, realni naukowcy nie poddani żadnym NAUKOWYM REŻIMOM czyli lekko, łatwo omawiają PRAWDY BIOLOGICZNE, które zbadali. Warto !!

Zobacz też; CUKRZYCA typu 2, wg: IRL KRAKÓW.
__Książka; _pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.
Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione.
__Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL
__ADRES_______: http://www.magdalirl.com.pl/

Sabina CULZ, Gdańsk