piątek, 13 listopada 2009

Tłumacz damsko-męski

Każdy wie, że to co kobieta mówi rzadko kiedy pokrywa się z tym, co ona rzeczywiście ma na myśli. Jak więc zorientować się w tym co ona naprawdę chce powiedzieć?

Oto tłumaczenie niektórych zdań i zwrotów, z damskiego na nasze:

1. Gdzie pracujesz? / Tak naprawdę guzik mnie interesuje gdzie pracujesz, chcę tylko wiedzieć czy jesteś na tyle zaradnym facetem, że na siebie zarabiasz. A jeśli coś by z tego wyszło, czy będziesz w stanie utrzymać mnie i nasze dzieci.

2. Nic z tego nie będzie / Oczywiście że coś będzie, jeśli się jeszcze trochę postarasz.

3. Nigdy go nie zdradziłam / Waliłam go po rogach bo był dupkiem, ale przecież się do tego nie przyznam bo pomyślisz że jestem puszczalska.

4. Nic nie było / To był tylko niewinny seks

5. Nie jestem gotowa na związek / Oczywiście że jestem gotowa, ale nie z Tobą

6. Zostańmy przyjaciółmi / nie będę się z Tobą pieprzyć, ale chcę mieć kontakt bo możesz się przydać gdy będę miała dół albo gdy zepsuje mi się samochód

7. Przyszłam się tylko pobawić / Tak naprawdę przyszłam poznać tu kogoś naprawdę wyjątkowego, ale nie wierzę że są jeszcze tacy faceci więc sprawiam wrażenie że się świetnie bawię. Dowartościowuje mnie gdy faceci ślinią się na mój widok.

8. Uprawiasz jakiś sport? / Czy jesteś dobry w łóżku?

9. Postawisz mi drinka? / Czy jesteś zakompleksionym dupkiem, który musi kupować kobietom drinki, aby kupić sobie u nich czas?

10. Potrzebuję więcej czasu / Spadaj

11. Popilnuj mi torebki / Jeśli ją weźmiesz do ręki i będziesz pilnował, to znaczy że brakuje Ci jaj i dasz się łatwo wsadzić pod pantofel, a tacy faceci zupełnie mnie nie interesują

12. A na ile lat wyglądam? / Podobam Ci się? Powiedz mi coś miłego

13. Muszę się nad tym zastanowić / Jeszcze mnie nie przekonałeś do końca

14. Jeszcze 3 minutki! / Nie popędzaj mnie, robię się do cholery żeby ładnie wyglądać

15. Jestem homoseksualna / Przekonaj mnie że jesteś naprawdę wyjątkowym mężczyzną, innym niż cała ta zgraja napalonych frustratów.

16. Jaki masz samochód? / Nie będę się z Tobą pokazywać w rzęchu, więc lepiej żebyś miał fajną brykę

17. Zależy Ci na mnie? / Szaleję za Tobą, ale nie mogę tego powiedzieć bo pomyślisz że jestem stuknięta albo zdesperowana

dodajdo.com

Brak komentarzy: