wtorek, 19 maja 2009

Ruszyło Elitarne Forum na temat Uwodzenia

Miło mi poinformować, że dosłownie kilka dni temu uruchomiłem pierwsze w Polsce, Elitarne forum internetowe KasaiSeks.pl W odróżnieniu od innych for o tematyce uwodzenia, pełny dostęp do wszystkich działów wymaga opłacenia niewielkiego abonamentu; zależy mi wyłącznie na naprawdę zainteresowanych użytkownikach i przy okazji chcę ograniczyć dostęp dla małolatów wypisujących bzdury. Tylko sprawdzona i użyteczna wiedza.

Dopiero ruszyliśmy i jeszcze nie ma zbyt wielu wątków, ale już teraz po opłaceniu pełnego dostępu czekają na Ciebie starannie wyselekcjonowane i najbardziej wartościowe materiały na temat uwodzenia kobiet, dobrego seksu, relacji międzyludzkich, rozwoju osobistego i e-biznesu. Będziesz mieć możliwość wymiany doświadczeń z innymi uwodzicielami, zadawać pytania i podzielić się swoimi sukcesami (anonimowo lub nie, jak wolisz.)

Działa również program partnerski, w którym przy okazji możesz łatwo zarabiać dodatkowe, dobre pieniądze.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat programu partnerskiego KasaiSeks, kliknij tutaj. A jeśli nie, zapraszam do rejestracji na forum.

dodajdo.com

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ta, dopiero wystartowałeś, tematów masz 0 a już krzyczysz że elitarne i chcesz kasę. Może się jakieś małolaty złapią.

Anonimowy pisze...

zapisałem się na Twoje forum i powiem krótko: Waldi i Jasper dają czadu :)

Anonimowy pisze...

hello... hapi blogging... have a nice day! just visiting here....

P. pisze...

Trafiłam na Twojego bloga z Wykopu. Nie do wiary, że Wy, mężczyźni, jesteście gotowi płacić pieniądze za naukę postępowania z kobietami w celu ich uwiedzenia ; ) Mnie to śmieszy niesamowicie, bo to takie banalne... 99% z nas tylko czeka, żeby nas uwieść, wystarczy być miłym, znać parę ciekawostek i rzucić je w odpowiednim momencie, żeby stworzyć wrażenie, że macie interesujące wnętrze, oraz nie straszyć wyglądem, bo tego nawet najlepsze teksty nie ukryją. Ot, rady za 1500 zł ; )