czwartek, 6 marca 2008

Kobiety wolą zdradę niż wierność

Jak poinformował serwis internetowy "Dziennika", naukowcy obliczyli, że ponad połowa kobiet nie jest zadowolona ze swojego życia seksualnego, a 79 proc. pań woli seks pozamałżeński i zdradę.

Instytut Nauki w Hamburgu przebadał 1103 kobiety, które zdradziły partnera przynajmniej raz w życiu. 67 proc. kobiet stwierdziło, że zdecydowało się na zdradę, bo ich partnerzy byli w łóżku nieudolni. 58 proc. kobiet dowodziło, że seks pozamałżeński jest bardziej namiętny. Paniom nie chodzi jednak tylko o seks, aż 79 proc. badanych przyznało się do długotrwałego romansu.

52 proc. zdradzonych mężów cierpi z powodu niewierności żony, a inni zadowalają się sporadycznym seksem z żoną i udają, że problem nie istnieje.10% mężczyzn zdradę żony traktuje jako jednorazowy wypadek przy pracy, a 41% bagatelizuje sytuację mówiąc "znowu?", podaje serwis internetowy "Dziennika".

Rozpoznanie, że żona szykuje się do "skoku w bok", jest bardzo proste. 53 proc. kobiet przed wizytą u kochanka kupuje sobie nowe perfumy, 43 proc. wybiera nową szminkę, a co piąta wkłada seksowną bieliznę.

źródło: o2.pl
Cóż dodać, Ameryki nie odkryli ;)

dodajdo.com

Brak komentarzy: